Churchill Middle School Honor Roll

HIGH HONOR ROLL

3.5-4.0

Abbott, Jalen L.

Adams, Taylor V.

Afutu Ziegenhorn, Avary

Aldus, Vivian R.

Almaguer, Sidney D.

Anderson, Alexander D.

Anderson, Janey E.

Anderson, Lexi S.

Archer, Colin H.

Aremu, Prosper

Askins, Trace L.

Austin, Katrell

Avalos, Andrew J.

Ayala, Alfred A.

Bailey, Elijah G.

Barcenas Garcia, Francesca N.

Barton, Hannah

Basosa Nzumba, Joy M.

Baxter, Caroline

Bazola, Elvira

Ben Youness, Latifa

Blackett, Jamie Lynn M.

Bohm, Carter

Boone, Grae

Bowling, Jordan

Bowton, Emma M.

Bowton, Jordan O.

Bowton, Madison L.

Brackett, Avah M.

Bridgewater, Avayah D.

Britt, Amya M.

Bruns, Sawyer D.

Bruns, Sophia N.

Bunde, Douglas W.

Burns, Mariah E.

Burns, Oscar C.

Calan Burns, Eciel

Cao, Yong Xin

Cardenas, Malachi J.

Carney, Edriyanna M.

Casey, Abigail A.

Cauthon, Dontevion G.

Caves, Olivia G.

Chen, Ying

Churn, Tailajia K.

Claeys, Caleb

Claeys, Nevaeh

Clark, Alexandria

Clark, Juliana N.

Clay, Donaven N.

Clevenger, Matilda B.

Coe, Madeline

Coleman, Della M.

Coleman, William J.

Collins, Davion M.

Cox, Camden J.

Crawford, Lucia M.

Crawford, Noah J.

Crist, Payton E.

Cunningham, Lucas J.

Curtis, Darnell D.

Curtis, Derrick D.

Damitz, Christopher W. JR

Daum, Emma M.

Davidson, Jocilyn M.

Davis, Janiyah M.

Davis, Kaden

Davison, Amelia M.

Dean, Keean J.

Delgado, Noelle A.

Descalzo, Silas

Dickerson, Tavia T.

Diefendorf, Lillian J.

Dillbeck, Brady M.

Dilley, Liam E.

Dougherty, Rylan

Downin, Conner A.

Driffill, Audrey M.

Durdle, Alexander

Easley, Drake

Edgerson, Amiya

Edwards, Ashton S.

Empey, Bryant W.

Erickson, Faythe E.

Erickson, Megan R.

Estrada, Allison E.

Etongo, Plamedie B.

Fawcett, Austin J.

Feely, Ashley M.

Felix, Alexcia S.

Felix Zapata, Marlen F.

Fowler, Madisyn J.

Frisque, Neave E.

Froelich, Cali D.

Furrow, Lillian

Garner, Skylar M.

Garza, Kamorra T.

Gilson, Reed M.

Glass, Maya E.

Goff, Seth M.

Gonzalez-Perez, Arianna G.

Green, Audrey E.

Green, Delainey R.

Greene, Meghan J.

Guel, Evelin M.

Guerrero, Aniyah T.

Guerrero, Juliana S.

Gulovsen, Clara

Gummerson, Ambrose

Gutierrez Castaneda, Jazmin N.

Hanley, Courtneah J.

Harrison, Kaitlyn D.

Harrison, Leairah B.

Hart, Grace E.

Hawkins, Anthony M.

Hayford, Austin R.

Headley, Ava L.

Heatherly, Timothy J.

Herchenroder, Ella C.

Herchenroder, Grace E.

Herchenroder, Taylor C.

Hickey, Andrew

Hilligoss, Elizabeth M.

Holden, Teague H.

Holland, Camaria R.

Hootman, Jaret

Hopkins, Kymora

House, Addison L.

Howard, Martez J.

Huft, Macey J.

Hugai, Aidan J.

Huls, Alyssa R.

Hutchinson, Madisyn

Ikaka, Elie

Ikrami, Henry S.

Ilelenzim, Keren E.

Irizarry, Gabriel G.

Jackson, Brady

Jackson, Chantiara M.

James, Talia J.

Jezek-Irle, Jayme D.

Johnson, Audrey L.

Johnson, Cale

Johnson, Camrin

Johnson, Payton M.

Jolly, Alexis K.

Kaluza, Jackson

Kaminski, Kaydence

Kantorowicz, Riley J.

Kazmirski, Lillian E.

Keller, Jasmyn L.

Kemp, Leah

Kilgore, Jozalyn L.

Kimmitt, William

Kivunina, Tobi K.

Klapp, Ava M.

Kumeso, Jeremie M.

Kunkle, Jayden N.

Landon, Mackenzie L.

Lardi, Madalyn C.

Lawson, Julia A.

Lazarz, Mia E.

Leaf, Lauren P.

Lester, Camden J.

Levene, Brianna

Lindsay, Caitlin R.

Lofing, Kailee E.

Makwala, Anthony

Malcolm, Emmie A.

Maloy, Walker W.

Marshall, Avary N.

Mason, Olivia J.

May, Khloe

Mccants, Kameron A.

Mcgahey, Phoenix S.

Mckean, Mason

Mcvey, Trayson

Mellentin, Kimberly J.

Michaels, Madison E.

Milan, Tayah D.

Miller, Jaelyn C.

Miner, Jordan D.

Mitchell, Dajian T.

Mitchell, Drayden

Mitchell, Lily M.

Monzo, Selah E.

Moore, Mary G.

Morrison, Kenya L.

Morrow, Seneca C.

Mudd, Kaiya G.

Mulata, Vainqueur R.

Mulimi, Saphie

Myers, Layla E.

Nalley, Noah L.

Nelson, Aidan D.

Nguyen, Sophia

Nicholas, Jillyan R.

Noble, Alyvia R.

Nsuti, Grace

Ojeda, Luiz

Oreilly, Blake J.

Orme, Blake M.

Painter, Addison M.

Palana, Floriane

Palmer, Emily

Parcel, Chace A.

Patrick, Braylinn A.

Perez, Jesenia L.

Perry, Anna S.

Peterson, Carmen R.

Phelps, Nora

Pickrel, Jack D.

Pinkston, Karma M.

Ponce, Moses J.

Potaczek, Payton T.

Qualls, Austin J.

Quinn, Kayla L.

Ralston, Devin L.

Ralston, Hayden M.

Ray, Cooper P.

Ray, Emmie S.

Register, Natahcia N.

Rice, Ron Nay R.

Ritchie, Alexander

Rivera, Isabella G.

Rodriguez, Angel M.

Ross, Nahja I.

Runbom, Kristina L.

Sallows, Jackson W.

Sanchez, Devaughn P.

Sanchez, Laniyah J.

Savage, Amaya

Sexton, Aryanna J.

Shehata, Mohamed W.

Shipp, Rylyn

Smith, Autumn I.

Smith, Hailey M.

Smith, Kadyn J.

Smith, Zackary

Smithraley, Eliana L.

Snider, Taylor L.

Spencer, Kennedy J.

Sperry, Jacob T.

Springer, Olivia

Spurrier, Landon J.

Stanley, Addison C.

Stanley, Maliyah L.

Straughter, Sean T.

Sturm, Kaylee A.

Sullivan, Lyric R.

Swanson, Elissa V.

Tabb, Brooklynne A.

Taylor, Mason

Temple, Bailee J.

Thomas, Jakobi T.

Tomety, Makenna

Torres, Alexa G.

Tucker, Braiden

Turner, Ella G.

Turpin, Chad C.

Unthank, Spencer P.

Vest, Zander

Wallace Lamb, Taylor N.

Ward, Kaiyah L.

Warren, Charlotte M.

Warren, Natalie

Wells, Lindsey M.

Wenstrom, Quincy M.

Wiegand, Stella

Wiley, Mitchell E.

Willford, Dai Driana J.

Williams, Keeaira L.

Williams, Nevaeh M.

Wilson, Raynee J.

Wiscons, Addelyn H.

Wishon, Nicole L.

Woehler, Ethan C.

Wolfe, Hayden C.

Worby, Aila M.

Wright, Olivia K.

Yancey, Aiden L.

Yeutson, Logan

Yoder, Emmy L.


HONOR ROLL

3.0-3.499

Abdallah, Izeah J.

Ahiandjo, Faith J.

Albert, Daniel J.

Bandera, Joshua G.

Baughman, Kohyn R.

Bernardi, Jack

Bizau, Jean Chadrack

Boyd, Addison K.

Brim, Desire J.

Brooks, Zoe E.

Chambers, Livia J.

Cooley, Caitlin

Courson, Bryce M.

Cunningham, Kalia E.

Deh, Yasmine J.

Dillard, Jasmine E.

Dismang, Hailey M.

Dunham, Aaron M.

Fawcett, Alexis

Fulk, Ava N.

Gaston, Essence S.

George, Ava K.

Glass, Andrew

Goben, Kaden

Godsil, Caibre I.

Grappe, Sasha L.

Hills, Grace Ann I.

Hodge, Mariono J.

Holland, Parker

Holmes, Rashiya L.

Hopping, Logan D.

Horne, Marquis Q.

Huston, Makina L.

Huxtable, Jeremiah A.

Jordan, Macie I.

Kimbangu, Japhet

Lamb, Allison

Lamb, Kendra

Lampe, Hailey J.

Larkin, Joshua S.

London Brock, Jorden K.

Maddox, Ciara

Mangabu, Wendy

Mania, Winner

Marshall, Braxton D.

May, Jordan T.

Mayani Sadiki, Ruth

Mcglown, Brooklyn N.

Miller, Jocelynn N.

Miner, Layla C.

Monti, Xavier J.

Moren, Carianna C.

Moren, Lilliana L.

Munson, Mikayla R.

Nelson, Macie

Nicholson, Ceanna M.

Nyman, Lexie J.

Oceanne, Christiane M.

Pacheco, Anayely

Parkin, Kole M.

Patterson, Michael W.

Pedersen, Alijah D.

Peterson, Jason R.

Potter, Quinnley R.

Qualls, Kaylee E.

Richardson, Kaylee M.

Riley, Caden M.

Ritenour, Lavant P.

Rivera Martinez, Nuvia

Roach, Jason K.

Rodriguez, David M.

Rodriguez, Keira M.

Rogers, Sophie J.

Rouland, Nathan A.

Ruhl, Michael S.

Ryner, Logan

Sanchez, Cordae S.

Sanchez, Denny

Sargeant, Jason E.

Schultz, Kaidence M.

Scurlock, Amarii R.

Shaw, Bianca M.

Skinner, Tylea A.

Spencer, Marie D.

Spurrier, Kian D.

Stacy, Joella E.

Sweitzer, Landon D.

Terpening, Kaycee R.

Terpening, Troy A. Jr

Torres, Javier

Tsangala, Promeldi S.

Valdez, Karen

Vuckovich, Nicole L.

Welcome, Pierre L.

Whiting, Aiden S.

Williams, Harmony A.

Wilson, Chloe K.

Wilson, Ryan K.

Winston, Josiah S.

Woodside, Cheyenne J.


28 views0 comments

Recent Posts

See All